Integraal
Bij de integraalcamper, of kortweg integraal, maakt de cabine ook onderdeel uit van de opbouw. De cabine en het leefgedeelte vormen hierdoor een geheel en dat heeft beslist voordelen, zoals een grote panoramavoorruit en het ontbreken van op- en afstapjes, die andere types vaak wel hebben.
Het ontbreken van raamstijlen in de cabine geeft een ruimer en weidser gevoel tijdens het rijden. Als de stoelen worden gedraaid is er opvallend meer ruimte beschikbaar rondom de stoelen. Een integraalcamper kan beschikken over een hefbed boven de bestuurder- en bijrijdersstoelen. Voor de nacht worden de stoelen ingeklapt en komt het bed uit het plafond naar beneden zakken.
Verder is er door de dubbele vloer extra opbergruimte en uitstekende isolatie. Ook is er bij de integraalcamper een keur aan inrichtingen mogelijk en ook de lengte van de campers varieert sterk. De prijs ligt iets hoger dan die van halfintegraalcampers.
Adria Vision I 707 SL Enkele bedden
Omschrijving
Het ontbreekt de avontuurlijke kampeerder aan niets in deze complete integraal-kampeerwagen, die is gebouwd in 2010. De camper telt 4 slaapplaatsen en mag worden bestuurd met een B-rijbewijs.De kampeerwagen heeft een goede dieselmotor met een handmatige versnelling. De chauffeur heeft met deze camper ondermeer de beschikking over cruise control, een navigatiesysteem, een achteruitrijcamera, elektrisch bedienbare spiegels, stuurbekrachtiging en elektrisch bedienbare ramen.
Een gezellige en ruime plek om te zitten vindt u in de centrale living, deze kan uiteraard ook dienen als extra slaapplaats. De complete keuken is in het midden van de camper geplaatst. Voor een snelle toevoer van warm water is er een boiler aanwezig. De ingebouwde koelkast met vriesvak is uitgevoerd in een ruime uitvoering. Er is ook een oven in de keuken.
Boven de zitgroep bevindt zich een ruimtebesparend hefbed, waar 2 personen kunnen slapen. De twee enkele bedden zorgen voor een gemakkelijke instap. Om het u aan niets te laten ontbreken, zijn de bedden voorzien van zowel lattenbodems als traagschuimmatrassen. In de badkamer, waar deze camper over beschikt, vindt u een ingebouwd cassettetoilet en een wastafel. Naast het slaapgedeelte bevindt zich ook de douchegelegenheid.
De camper is voorzien van een verwarmings circulatiesysteem, een narcose alarm, en een bearlock.
U kunt in deze camper gewoon tv kijken of heerlijk naar uw favoriete muziek luisteren via de ingebouwde audio-installatie. Om via de satelliet televisie te kunnen kijken, is de camper uitgerust met een vaste schotelantenne. U zult in deze camper, dankzij de ingebouwde hordeur, minder last van insecten hebben. Met de geplaatste zonnepanelen verlaagt u niet alleen de energiekosten, maar bent u ook nog eens milieuvriendelijk bezig. Graag brengen wij nog de vaste afvalwatertank, de leeslampjes en de buitenlamp onder de aandacht, die de vrijheid van het camperen nog eens extra benadrukken.
Neemt u contact op voor een bezichtiging van deze Adria Vision I, Onze medewerkers staan u graag te woord.
Bent u enthousiast over deze camper en wilt u meer informatie, foto's of een bezichtiging en een proefrit? Neem dan contact op met Pieter Stoof via 06-53214955 of pstoof@campermakelaar.nl.
Vanzelfsprekend is iedere camper gecheckt. In overleg kunt u voor eigen rekening een onafhankelijke camperkeuring (laten) uitvoeren.
Op alle overeenkomsten zijn de Algemene Voorwaarden van Campermakelaar.nl van toepassing. Deze zijn in te zien op onze website.
*Uiteraard besteden wij uiterste zorg aan de correctheid van de gegevens in onze advertenties. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. Fouten en wijzigingen voorbehouden.*
Accessoires
- Buitenlamp
- Dakluik
- Garage
- Garage achter
- Huishoudaccu
- Leeslampjes
- Luifel
Exterieur/Interieur
- Boiler
- Gascomfoor
- Koelkast
- Oven
- Vriesvak
Keuken
- 2x huishoud accu
- ABS
- Airco op motor
- Airconditioning
- Alarm
- Audioinstallatie
- Bearlock
- Camera
- Centr. deurvergr. afstandsb.
- Cruisecontrol
- Elektr. bedienbare ramen
- Elektr. bedienbare spiegels
- LPG-tank
- Navigatie
- Stoel(en) draaibaar
- Stuurbekrachtiging
Onderstel/cabine
- Schotel
- Televisie
Radio/TV
- Afvalwatertank (vast)
- Cassettetoilet
- Douche
- Schoonwatertank (vast)
- Toilet/Wasruimte
Sanitair
- Lattenbodem
- Matras traagschuim
Slaapcomfort
- Bearlock
- Omvormer
- Zonnepaneel
Techniek en veiligheid
- Centrale verwarming
- Kachel
- Ringverwarming
Verwarming
Indelingen
- 2 aparte bedden
- Hefbed
Bed
- Middenkeuken
Keuken
- Midden-opstelling
Sanitair
- Halve treinzit
- Rondzit
Zit
Slaapplaatsen
Er zijn in totaal 4 Slaapplaatsen verdeeld over 3 bedden.
Contactgegevens
Campermakelaar Zuid-Holland Zuid4841 ML Prinsenbeek