Integraal
Bij de integraalcamper, of kortweg integraal, maakt de cabine ook onderdeel uit van de opbouw. De cabine en het leefgedeelte vormen hierdoor een geheel en dat heeft beslist voordelen, zoals een grote panoramavoorruit en het ontbreken van op- en afstapjes, die andere types vaak wel hebben.
Het ontbreken van raamstijlen in de cabine geeft een ruimer en weidser gevoel tijdens het rijden. Als de stoelen worden gedraaid is er opvallend meer ruimte beschikbaar rondom de stoelen. Een integraalcamper kan beschikken over een hefbed boven de bestuurder- en bijrijdersstoelen. Voor de nacht worden de stoelen ingeklapt en komt het bed uit het plafond naar beneden zakken.
Verder is er door de dubbele vloer extra opbergruimte en uitstekende isolatie. Ook is er bij de integraalcamper een keur aan inrichtingen mogelijk en ook de lengte van de campers varieert sterk. De prijs ligt iets hoger dan die van halfintegraalcampers.
Niesmann+bischoff Flair 8000 I FULL OPTIONS
Omschrijving
Zeer complete Niesmann+Bischoff Flair 8000 uit 2012. Deze integraalcamper bevindt zich in een uitstekende staat en is voorzien van vrijwel alle denkbare opties. Zo is de camper uitgerust met een volledige luchtvering, hydraulisch levelsysteem, 2x airco in de leefruimte, 2x dakventilator, 2x TV met satellietschotel, 2 zonnepanelen, omvormer (2.000W) en een vaste trekhaak.De ruime zithoek is uitgevoerd in met een lederen bekleding en bestaat uit een ruime L-zit, een 2-persoonsbank naast de deur en twee draaibare pilotenstoelen. De tafel kan in meerdere richtingen worden verschoven en worden uitgeschoven voor een extra groot blad. De TV is gemonteerd op een elektrisch lift achter een bovenkastje. Boven de cabine bevindt zich een 2-persoons hefbed.
De ruime middenkeuken is voorzien van een 3-pitsgascomfoor met glazen onderplaat, spoelbak met mengkraan en diverse ladenkasten met centrale vergrendeling. Een dakventilator zorgt voor de afzuigen van de kookluchten. Tegenover de keuken vindt u een royale koelkast met separate vriezer en een gasoven. De sanitaire ruimte is voorzien van een cassettetoilet met extra cassette, een wastafel met mengkraan en een separate douchecabine. De sanitaire ruimte kan aan beide zijden worden afgesloten zodat een prettige kleedruimte ontstaat. Ook de sanitaire ruimte is voorzien van een dakventilator.
Achterin vindt u de afsluitbare slaapkamer met een vrijstaand 2-persoonsbed. Hier is een 2e TV gemonteerd. Het slaapkamer gedeelte heeft een eigen aircounit. Onder de slaapkamer vindt u de grote XXL-garage die langs beide zijden bereikbaar is. In de garage is een goot met oprijgoot aanwezig voor het vervoeren van een scooter.
Deze camper is gebouwd op basis van een Iveco Daily met een 177 pk sterk 3.0 Mulit-Jet dieselmotor (Euro 4) en een automatisch versnellingsbak. Voor uw comfort tijdens het reizen is de cabine uitgerust met cruisecontrol, climatecontrol, elektrisch bediende en verwarmbare buitenspiegels en een multi-mediasysteem met Bluetooth en achteruitrijcamera met dubbele lens. De voorruit is voorzien van een privacyscherm en een aluminium rolluik voor de voorruit.
Deze camper is voorzien van 6 nieuwe banden en te bezichtigen op onze locatie in Oud Gastel.
Openingstijden locatie Oud Gastel
Donderdag en vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur. Zaterdag van 10:00 tot 16:00 uur
Maandag en woensdag uitsluitend op afspraak. Dinsdag en zondag gesloten.
Zaterdag 14 februari zijn wij gesloten i.v.m. carnaval.
Bent u enthousiast over deze camper en wilt u meer informatie of een bezichtiging inplannen? Neem dan contact op met Alexander Michielsen via 06 – 1128 9683 of amichielsen@campermakelaar.nl.
Vanzelfsprekend is iedere camper gecheckt, inclusief een vochtmeting en controle van de gegevens uit het voertuigregister van de RDW. In overleg kunt u voor eigen rekening een onafhankelijke aankoopkeuring laten uitvoeren.
Op alle overeenkomsten zijn de Algemene Voorwaarden van Campermakelaar.nl van toepassing. Deze zijn in te zien op onze website www.campermakelaar.nl/algemene-voorwaarden/
*** Uiteraard besteden wij uiterste zorg aan de correctheid van de gegevens in onze advertenties. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. Fouten en wijzigingen voorbehouden.***
Accessoires
- Bagageruimte
- Buitenlamp
- Combicassettes
- Dakluik
- Dakluik heki
- Elektrische opstap
- Garage
- Geïsoleerd glas
- Hagelbestendig dak
- Hordeur
- Huishoudaccu
- Indirecte verlichting
- Leeslampjes
- Luifel
- Raamblindering
- Raamhor
- Verduistering cabine
Exterieur/Interieur
- Apothekerskast
- Boiler
- Gascomfoor
- Koelkast
- Ladekast
- Oven
- Vriesvak
Keuken
- ABS
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s)
- Alarm
- Audioinstallatie
- Centr. deurvergr. afstandsb.
- Climate control
- Cruisecontrol
- DAB-radio
- Elektr. bedienbare spiegels
- Leren stuur
- Levelsysteem
- Lichtmetalen velgen
- LPG-tank
- Luchtvering
- Navigatie
- Startonderbreker
- Stoel(en) draaibaar
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Verwarmde buitenspiegels
Onderstel/cabine
- Antenne-voorbereiding
- Schotel
- Televisie
- Televisiebeugel
Radio/TV
- Afvalwatertank (vast)
- Buitendouche
- Cassettetoilet
- Douche
- Schoonwatertank (vast)
- Toilet/Wasruimte
Sanitair
- Bedbodem schotelveren
- Matras traagschuim
Slaapcomfort
- Brandblusser
- Omvormer
- Zonnepaneel
Techniek en veiligheid
- Airco woongedeelte
- Centrale verwarming
- Dakventilator
- Winterisolatie
Verwarming
Indelingen
- Hefbed
- Vast bed
- Vrijstaand bed
Bed
- Middenkeuken
Keuken
- Midden-opstelling
Sanitair
- L-zit
Zit
Slaapplaatsen
Er zijn in totaal 4 Slaapplaatsen verdeeld over 2 bedden.
- 145 cm x 200 cm
- 140 cm x 190 cm
2-persoonsbed
Contactgegevens
Campermakelaar West-Brabant en Zeeland4751 RP Oud Gastel