fbpx

Contact

Hoofdkantoor

Bernoullistraat 9
5707 RX Helmond

Coöperatieve Vereniging Campermakelaars U.A.
KvK 73093408

Afspraak maken

Voor een afspraak kunt u het beste eerst de gekozen makelaar contacteren. Er wordt dan gekeken naar een geplande datum voor een afspraak.

Contactgegevens

Campermakelaars

Hieronder vindt u de algemene contactgegevens van onze makelaars. Voor een camperaanbod bij u in de buurt kunt u gemakkelijk iedere makelaar aanbod bekijken door op zie aanbod te drukken.

Campermakelaar Limburg NL + BE

Jeroen Last
06 45 95 37 33
jlast@campermakelaar.nl

Campermakelaar Brabant

Rob van Loosbroek
06 23 26 04 10
rvloosbroek@campermakelaar.nl

Campermakelaar Friesland

Martijn Bierma
06 20 82 93 52
mbierma@campermakelaar.nl

Campermakelaar Groningen

Sjon Rozenberg
06 29 50 56 35
srozenberg@campermakelaar.nl

 

Campermakelaar Drenthe

Klaas Dirksen
06 44 92 66 98
kdirksen@campermakelaar.nl

Campermakelaar Salland en Twente

Bert Keukenkamp
06 30 98 90 42
bkeukenkamp@campermakelaar.nl

 

Campermakelaar IJsselland

Sake Akkerman
06 37 35 42 76
ijsselland@campermakelaar.nl

Campermakelaar Flevoland en Noord-Holland Noord

Richard van Tinteren
06 39 06 30 75
rvtinteren@campermakelaar.nl

Campermakelaar Utrecht

Ton Winter
06 25 04 42 47
twinter@campermakelaar.nl

 

Campermakelaar Zuid-Holland-Zuid

Inge van de Rest
06 50 59 16 40
hanseninge@campermakelaar.nl

 

Campermakelaar West-Brabant en Zeeland

Alexander Michielsen
06 11 28 96 83
amichielsen@campermakelaar.nl

Campermakelaar ZH-Noord en Gelderland-West

Luc Huiskamp
06 12 94 88 57
lhuiskamp@campermakelaar.nl

 

Op zoek naar een droom camper?

Wij vinden het!

Vul het zoekopdrachtformulier in en wij gaan aan de slag voor u.
Share This