Integraal

Bij de integraalcamper, of kortweg integraal, maakt de cabine ook onderdeel uit van de opbouw. De cabine en het leefgedeelte vormen hierdoor een geheel en dat heeft beslist voordelen, zoals een grote panoramavoorruit en het ontbreken van op- en afstapjes, die andere types vaak wel hebben.
Het ontbreken van raamstijlen in de cabine geeft een ruimer en weidser gevoel tijdens het rijden. Als de stoelen worden gedraaid is er opvallend meer ruimte beschikbaar rondom de stoelen. Een integraalcamper kan beschikken over een hefbed boven de bestuurder- en bijrijdersstoelen. Voor de nacht worden de stoelen ingeklapt en komt het bed uit het plafond naar beneden zakken.
Verder is er door de dubbele vloer extra opbergruimte en uitstekende isolatie. Ook is er bij de integraalcamper een keur aan inrichtingen mogelijk en ook de lengte van de campers varieert sterk. De prijs ligt iets hoger dan die van halfintegraalcampers.

Terug naar overzicht

Dethleffs Esprit 7150 I

Verkoopprijs€ 69.995,-
Bouwjaar 2014
Kilometerstand 69.000 km
Conditie Gebruikt
Automerk Fiat
Transmissie Automaat
Vermogen 180 pk
Datum 1e toelating 17-08-2014
Brandstof Diesel
Leeggewicht 2.900 kg
Max. toelaatbaar gewicht 4.200 kg
Aantal slaapplaatsen 5
Zitplaatsen 6
Gordelzitplaatsen 4
Lengte 760 cm
Breedte 230 cm
Hoogte 290 cm
Stahoogte 197 cm
Type Integraal
Euro klasse 5
Meer specificaties
Mail ons
Toon aanbod

Omschrijving

Luxe Dethleffs Esprit I7150 integraal camper met 69000 km op de teller. Deze topkwaliteit camper heeft een 2.3 ltr. Fiat motor met 180 pk. automaat. Een superdeluxe camper die u alle comfort biedt op een van uw fantastische avonturen.

De dinette heeft een zeer comfortabele en royale rondzit met 2 draaibare pilotenstoelen, uitgevoerd in mooie blauwe velours bekleding. Vanuit de dinette is zicht op de tv met schotelantenne. De gehele camper is voorzien van tapijt welke ook gemakkelijk verwijderd kan worden. Daaronder ligt een houtlook vloer.

De keuken is compleet uitgerust met koelkast met separate vriezer, apothekerskast, gascomfort met 3 pitten, een oven en een spoelbak met warm en koud water.

De camper beschikt over 2 eenpersoons bedden achterin de camper, deze zijn te sluiten  dmv een tussenstuk tot een zeer royaal 2 persoons bed. Verder is er nog een 2-persoons hefbed voorin en van de dinette kan eventueel een 5e slaapplaats gecreëerd worden.

Het toilet met vaste wastafel is gescheiden van de volledig afsluitbare douche.

De leefruimte is dmv een schuifdeur af te sluiten van het was/slaapgedeelte.

De XXL garage biedt ruimte aan vele extra’s die meegenomen kunnen worden. Binnen in de camper zijn tevens ontzettend veel opbergmogelijkheden.

Verder is deze camper o.a. voorzien van plissé verduistering in de cabine, 2 achteruitrijcamera’s, 2 huishoudaccu’s, een victroninstallatie, EP levelsysteem en winterisolatie.  De verwarming werkt op diesel.
Verder heeft de camper een victron multi plus 12v-1600 watt met extra accupakket.

Deze camper verkeert in zeer goede staat en kan u nog jaren vergezellen op mooie vakanties en weekendjes weg.

Deze camper wordt geleverd met 6 maanden garantie.

Bent u enthousiast over deze camper en wilt u meer informatie, foto's of een bezichtiging? Neem dan contact op met Rob van Loosbroek via 0623260410 of rvloosbroek@campermakelaar.nl.

Vanzelfsprekend is iedere camper gecheckt, inclusief een vochtmeting en RDW-controle. In overleg kunt u voor eigen rekening een onafhankelijke camperkeuring (laten) uitvoeren.

 Op alle overeenkomsten zijn de Algemene Voorwaarden van Campermakelaar.nl van toepassing. Deze zijn in te zien op onze website www.campermakelaar.nl/algemene-voorwaarden/

 *Uiteraard besteden wij uiterste zorg aan de correctheid van de gegevens in onze advertenties. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. Fouten en wijzigingen voorbehouden.*

Accessoires

    Exterieur/Interieur

  • Buitenlamp
  • Combicassettes
  • Dakluik groot
  • Elektrische opstap
  • Fietsenrek
  • Garage
  • Hordeur
  • Huishoudaccu
  • Leeslampjes
  • Luifel
  • Verduistering cabine

    Keuken

  • Afzuigkap
  • Apothekerskast
  • Boiler
  • Gascomfoor
  • Koelkast
  • Oven
  • Vriesvak

    Onderstel/cabine

  • ABS
  • Achteruitrijcamera
  • Airbag(s)
  • Audioinstallatie
  • Bearlock
  • Cabine airco
  • Centr. deurvergr. afstandsb.
  • Cruisecontrol
  • Elektr. bedienbare ramen
  • Elektr. bedienbare spiegels
  • Navigatie
  • Startonderbreker
  • Steunen elektrisch
  • Stoel(en) draaibaar
  • Stuurbekrachtiging
  • Verwarmde buitenspiegels

    Radio/TV

  • Decoder
  • Schotel
  • Televisie

    Sanitair

  • Afvalwatertank (vast)
  • Cassettetoilet
  • Douche
  • Schoonwatertank (vast)
  • Toilet/Wasruimte

    Slaapcomfort

  • Lattenbodem
  • Matras traagschuim

    Techniek en veiligheid

  • Gaslekdetector
  • Kluisje
  • Koolmonoxide-melder
  • Lader
  • Omvormer
  • Reservewiel
  • Serviceluik
  • Veiligheidssloten
  • Zonnepaneel

    Verwarming

  • Ringverwarming
  • Winterisolatie

Indelingen

    Bed

  • 2 aparte bedden
  • Hefbed

    Keuken

  • Middenkeuken

    Sanitair

  • Midden-opstelling

    Zit

  • Middendinette
  • Rondzit

Slaapplaatsen

Er zijn in totaal 5 Slaapplaatsen verdeeld over 4 bedden.

    1-persoonsbed

  • 85 cm x 200 cm
  • 85 cm x 200 cm

    2-persoonsbed

  • 140 cm x 200 cm

Contactgegevens

Campermakelaar Brabant
Uiverlaan 18 a
5701 AA Helmond